.

.

1000pcs/многу допир префрлате 6*6*5 микро копчето switch 4 метри Електромагнетни рерна

1000pcs/многу допир префрлате 6*6*5 микро копчето switch 4 метри Електромагнетни рерна

Оценка на посетителот:

DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка

9$/1000 PCS

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
?
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6*6*5 микро копчето префрлате
Напон:
?
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
?
Примена:
?

Купувачи како што избираат