.

.

5pcs JAE PCI Express Mem Sckt SMARC MXM 3.0 График Картичка 314P

5pcs JAE PCI Express Mem Sckt SMARC MXM 3.0 График Картичка 314P

Оценка на посетителот:

DEN 1814.00 -18 %
DEN 2212.80
Залиха
Достапно за нарачка

Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.
Превозот
1. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.0 График Картичка 314 P
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот и предавање
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо.
Гаранција И Наплата
1. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Повратни информации
1. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Белешки
1., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Плаќање
1.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days.
JAE PCI Express Mem Sckt SMARC MXM 3. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3).

Карактеристики на предлогот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат