.

.

Бесплатен Превозот 7*3ММ 300Pcs Накит Конектори Малку Clasps & Куки DIY Накит Наоди и Компоненти

Бесплатен Превозот 7*3ММ 300Pcs Накит Конектори Малку Clasps & Куки DIY Накит Наоди и Компоненти

Оценка на посетителот:

DEN 46.00 -12 %
DEN 52.32
Залиха
Достапно за нарачка

Напомена : ако цел на некои производи во една цел, во вашата нарачка имаат еден производ од " кина пост регистрирани воздух mail ", јас ги испратите вашите производи во една цел сите од кина пост регистрирани ари mail. ширина : 3мм должина : 7mm боја : никел / гроздобер бронза / сребрена / злато тежина : 17 g / 300pcs
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Големина:
7*3mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Должина:
0.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
17g
Објектот Ширина:
0.7cm
Објектот Висина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
7mm clasps
Број На Модел На:
2833
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат