.

.

Re:Нула кара Hajimeru Isekai Seikatsu reinhard ван astrea Cosplay Костим

Re:Нула кара Hajimeru Isekai Seikatsu reinhard ван astrea Cosplay Костим

Оценка на посетителот:

DEN 4798.00 -16 %
DEN 5712.00
Залиха
Достапно за нарачка


Re : Нула кара Hajimeru Isekai Seikatsu reinhard ван astrea Cosplay Костим
вклучува : долг мантил, блузи, појас, панталони, црни ракавици.
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации Обичај циклус околу 5-7 работни дена, ве молиме кажете ни за вашата висина, тежина, рамењата, градите, половината, колковите, грб должина, раководител обемот, обемот,Bicep обемот, бедрото обемот и арм должина, обичај е машки или женски?? Превозот Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1. Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот)(помалку од 2 KG) Ќе трае околу 15~35 работни дена да пристигнат, да Обезбеди следење на број. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени). 2. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 7~15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); 3. Можете да изберете DHL, тоа трае околу 4-7 работни дена
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас. 1.Ќе се Машки Или Женски ? 2.Висина 3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг. 4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите. 5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone. 6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно. 7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел. 8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго. 9.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Reinhard ван Astrea
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Број На Модел На:
reinhard ван astrea 001
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Единствен Платно
Компоненти:
долго палто, блузи, појас, панталони, црни ракавици.
Знаци:
Reinhard ван Astrea

Купувачи како што избираат