.

.

Жешка Нов Година Секси Жени Црн Фустан Еротски Шупливи Надвор Clubwear Карневал Костим DS Игра Мини Фустан Секси Лето ПВЦ Фустан Хулахопки

Жешка Нов Година Секси Жени Црн Фустан Еротски Шупливи Надвор Clubwear Карневал Костим DS Игра Мини Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 730.56
Залиха
Достапно за нарачка


Име На Производ
Жешка Нов 2016 Година Секси Жени Црн Фустан Еротски Шупливи Надвор Clubwear Карневал Костим DS Игра Мини Фустан Секси Лето ПВЦ Фустан Хулахопки
Општи Информации 1.Објектот Топла Нови 2016 Година Секси Жени Црн Фустан Еротски Шупливи Надвор Clubwear Карневал Костим DS Игра Мини Фустан Секси Лето ПВЦ Фустан Хулахопки 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
дупка
Sleeve Стил:
Резервоар
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
m7066
боја:
Како што е прикажано
Попуст:
OK
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
MOQ:
1 Парче
Пол:
Жените
Стил:
Мода, Секси, Кул
Возраст:
Возрасни

Купувачи како што избираат