.

.

3 дупка сапун мувла Фондан Торта Силикони Лак Вратоврска фондан украсување алатки силиконски Калап сапун DIY готвење алатки силикони bakeware

3 дупка сапун мувла Фондан Торта Силикони Лак Вратоврска фондан украсување алатки силиконски Калап сапун DIY

Оценка на посетителот:

DEN 57.00 -8 %
DEN 61.92
Залиха
Достапно за нарачка

11
тип : торта алатки
Торта алатки тип : 3 D лак shap сапун мувла
Број на модел : 50-43
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : силикон
Функција : Еко-пријателски
Е-кориснички : да
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст. Кога ќе го поставите цел, дозволете ми да знам.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
50-43
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
Кујна,Трпезариска & Лента
категорија:
готвење алатка
Стил:
колаче алатка
Објектот:
пица алатка
Атрибути:
печење & тесто алатка
различни:
bakewear
Класификација:
Печење Јадења & Тави
производ каталог:
Ролинг Игли & Тесто Одбори

Купувачи како што избираат