.

.

SZ-LGFM-Жените Лесна Спортската Вест Градник им Помогнам За Спорт Пурпурна S

SZ-LGFM-Жените Лесна Спортската Вест Градник им Помогнам За Спорт Пурпурна S

Оценка на посетителот:

DEN 173.00 -0 %
DEN 173.28
Залиха
Достапно за нарачка


Предмет Тип : Спортски градници
Спорт Тип : Јога
Функција : Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
Ткаенина Тип : Worsted
Должина на ракав : без Ракави Предмет Тип : Спортски градници
Спорт Тип : Јога
Функција : Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
Пол : Жените
Материјал : Полиестер,Најлон
Ткаенина Тип : Worsted
Должина На Ракав : Без Ракави
Боја : Виолетова
Големина : S(Биста на 70-75СМ=27.55-29.52 инчи)
Големина : M(Биста 75-80СМ=29.52-31.49 инчи)
Големина : L(Биста на 85-90 CM=33.46-35.43 инчи)

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Брз Сува
Бренд Име:
REALTOO
Број На Модел На:
LGFM
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави

Купувачи како што избираат