.

.

За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 Авто автомобил тело стил покрие стап трим ABS хром вратата внатрешна изграден справи со сад рамка светилка 4pcs

За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 Авто автомобил тело стил покрие стап трим ABS хром вратата внатрешна изграден

Оценка на посетителот:

DEN 596.00 -11 %
DEN 669.60
Залиха
Достапно за нарачка

На превозот надомест е платена од страна на купувачот.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Вашето мислење е многу важна за нас.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ви благодариме. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
EDFT230
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
CX-5
Објектот Тежина:
0.4kg
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2012-2014
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Купувачи како што избираат