.

.

Мајка&Грашок 1102 Бесплатен Превозот Остава Силикони Притиснете мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

Мајка&Грашок 1102 Бесплатен Превозот Остава Силикони Притиснете мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла

Оценка на посетителот:

DEN 133.00 -42 %
DEN 229.92
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 9.7*9.8*0.5 cm
Тежина : 40g

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
MP1102

Купувачи како што избираат