.

.

Темно Зелена Organza Торба 17x23cm Срцето Печати Drawable Накит Пошта Симпатична Свадба Накит Пакување Екранот Подарок Перница 100pcs/многу

Темно Зелена Organza Торба 17x23cm Срцето Печати Drawable Накит Пошта Симпатична Свадба Накит Пакување Екранот

Оценка на посетителот:

DEN 658.00 -17 %
DEN 792.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 100pcs/многу Темно Зелена Organza Подарок Торба 17x23cm Срцето Дизајн Drawstring Накит Торба Корист Козметика, Накит Пакување Кеси & Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 Pcs /многу
Точка Бр.
17x23cm Organza Торба 346
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Темно Зелена
Објектот Околу Големина
17x23c m (6.69"x9.05")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Шарм Бутик За Козметика, Играчки Ореви Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Карактеристики на предлогот

боја:
Темно Зелена
Големина:
17x23cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Тежина:
2.2g
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Бутик За Козметика, Играчки Ореви Пакување Торба Подарок Перница
Објектот Висина:
23cm
Број На Модел На:
17x23cm Organza Торба 346
Околу Големина:
17x23cm (6.69x9.05)
боја:
Темно Зелена Со Златни Срца Дизајн
Материјал:
organza
Користат за :
Хривнија Накит Ореви Козметика, Играчки Бутик Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Прифати Сопствено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Вреќа Играчки Торба Козметички Торба Бутик Пијат Пакување Подарок Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,20x30cm

Купувачи како што избираат