.

.

Магијата yoyo T8 yoyo Фантом од Операта yoyo CNC Метал 8 топка лежишта Професионални yoyo Играчки Посебна Реквизити diabolo жонглирање

Магијата yoyo T8 yoyo Фантом од Операта yoyo CNC Метал 8 топка лежишта Професионални yoyo Играчки Посебна Реквизити

Оценка на посетителот:

DEN 619.00 -14 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Магијата yoyo T8 yoyo Фантом од Операта yoyo CNC Метал 8 топка лежишта Професионални yoyo Играчки Посебна Реквизити diabolo жонглирање

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
56.5 MM
Трикови:
1А,3А,2A,5A
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
C134
Карактеристики:
Мини,Светкави
Јазот Ширина:
4.52 mm
Предупредување:
далеку од пожар
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Возраст Опсег:
> 6 години
Должина на кабел:
110cm
Обликот:
Пеперутка
Материјал:
Метал
Се прилагодат на толпата:
Унисекс
Вид:
Нови пристигне
Ширина:
35.70 mm

Купувачи како што избираат