.

.

Hight Квалитет Црна Тактички Борба против Airsoft Пиштол Пиштол Holster за Beretta 92 96 М9

Hight Квалитет Црна Тактички Борба против Airsoft Пиштол Пиштол Holster за Beretta 92 96 М9

Оценка на посетителот:

DEN 403.00 -15 %
DEN 473.76
Залиха
Достапно за нарачка


Hight Qiality Црна Тактички Борба против Airsoft Пиштол Holster Beretta 92 96 М9 Пиштол holster за м9
Тактички Воен Прикривање Право Половината Гребло Појас Holster за М9 M92 Пиштол holster за м9
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Оваа Holster се вклопува Beretta М9 M92 (Не Елита/Бригантина/M9 A1/92 A1/96 A1).
Полна отпуштање зафат за нерешено и непосреден задржување на ре-holstering.
Пасивни задржување аретир прилагодување на завртка.
Направени од високо густина трајни полимер.
Спецификации :
Материјал : Висок квалитет на Полиуретан Одговара за : Beretta 92 96 М9 Тежина : 150g Боја : црна Апликација : Воена тактичка Полицијата, Армијата пиштол airsoft пиштол пушка активности Војна игра CS игра Отворено лов на Мало Пакет Содржина : Гребло Појас Тешко Holster * 1
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Благодарение толку многу!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
CWHT-CB-M Beretta М9
Материјал:
PP
Бренд Име:
demeysis
Тип На Објект:
М9 Појас holster
боја:
Црна
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
Тежина:
0.25kg
Одговара за:
beretta М9 92 96
Десната Рака:
beretta М9 92 96 пиштол holster
користат за:
Војна игра CS игра Отворено лов

Купувачи како што избираат