.

.

Топла Мажите Резервоарот на Врвот на Мажите Памук Резервоари Со Аспиратор Машките Секси tees Mens Секојдневен Блузи

Топла Мажите Резервоарот на Врвот на Мажите Памук Резервоари Со Аспиратор Машките Секси tees Mens Секојдневен

Оценка на посетителот:

DEN 479.04
Залиха
Достапно за нарачка


Биста контрола : S(80см-82cm) M(84cm-86cm) L(88cm-90cm) XL(92 CM-94 CM)
Должина контрола : S(64cm-66cm) M(67cm-69cm) L(70cm-72cm) XL(73 CM-75СМ)
Висина контрола :
M(170cm-175cm)
L(175cm-180cm)
XL (180cm-185cm)
XXL(185cm-190cm)

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
M L XL XXL

Купувачи како што избираат