.

.

Година Грчката Божица На Љубовта, Костими За Возрасни Aphrodite Ноќта На Вештерките Фенси Фустан Елегантен Мода Cosplay Кралицата Улога Игра A542863

Година Грчката Божица На Љубовта, Костими За Возрасни Aphrodite Ноќта На Вештерките Фенси Фустан Елегантен

Оценка на посетителот:

DEN 1197.00 -13 %
DEN 1375.20
Залиха
Достапно за нарачка


Божица на Љубовта, Aphrodite костим вклучува бел фустан со златни sequin деколте везови и трим, стратешки поставени патент низ здолниште hemline дека им се облекуваат за да одат од глуждот должината на кратко и секси и еднаш ќе се случи сериозна, долниот дел на фустанот може да се носи како кејп, појавување на кристал headpiece и злато пливање.
Големина На Табелата
Вие сте важни за нас.
Како да се купат?
Како да се платат?
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.
Големина Информации
Големина : една големина одговара на НАС големина S M (овој објект имаат само една големина, но Ткаенина е флексибилен) Има 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см. Таму е малку толеранција за големината на табелата, тоа е неизбежно.
Испорака Забелешка
Општо земено, Ние ќе испрати пратката да се во 1-3 работни дена откако ќе се направи исплата.
Бесплатен превозот : секогаш е предаден од страна на нормален пост, се чини 7-15 дена за да стигне до вас. Некои посебни област ќе чини повеќе дена да пристигнат. Можете да го знам тоа од страна на назначениот изразат веб-сајт.
Експрес Испорака : 3-5 дена да пристигне од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex и така натаму.
Кога ќе итно треба вашата предмети на време, ние можеме да брод од страна на Изразат Испорака. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Контактирајте со нас
Ако сте голем трговија на големо, ние може да ви понуди добро фабрика цена директно да направи да се конкурентни на вашиот пазар. Ве молиме љубезно прашува нашиот сервер за нашиот менаџер е-пошта да се разговара за деталите.
Кога ќе ги задоволи нашите објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем кога ќе ја добијат, ве молиме да не ја напушти неутрален или негативен фидбек првин, ние секогаш ќе подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас и да најдат решение. Ќе најдобри предлог може да ни помогне да се зголеми нашата услуга за вас. Можете да ни даде на повик или e-mail поддршка.
Ви благодариме за соработката.
Пад на превозот услуга
Вие може да станете наш член и ние може да ви понуди професионална капка превозот услуга директно!

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
A542863
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Полиестер
Тема:
грчката божица
Број На Модел На:
A542863
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Женски
Сезоната:
Пролет Лето Облечи
Големина:
One size
Стил:
секси фустан
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Delievey:
2-3 дена по вашата исплата е потврдено

Купувачи како што избираат