.

.

НАЈНОВИТЕ МИНИ Робот Правосмукалка,интелигентни Четка Робот Правосмукалка за Дома,Сензор,апарати за чистење на

НАЈНОВИТЕ МИНИ Робот Правосмукалка,интелигентни Четка Робот Правосмукалка за Дома,Сензор,апарати за чистење

Оценка на посетителот:

DEN 5030.00 -5 %
DEN 5295.36
Залиха
Достапно за нарачка


НАЈНОВИТЕ МИНИ Робот Правосмукалка,интелигентни Четка Робот Правосмукалка за Дома,Сензор,апарати за чистење на
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
пакет вклучувајќи
1x правосмукалка

Карактеристики на предлогот

Моќност (W):
25w
Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
208
Тип:
Циклонот
Чистење Пат:
Случаен Вид
Функција:
Понесете Вшмукување
Број На Производ:
G014

Купувачи како што избираат