.

.

Бесплатен Превозот Нови 25mm 25 метри занает Лакови Сатен Лента 40 бои DIY свадба декорација

Бесплатен Превозот Нови 25mm 25 метри занает Лакови Сатен Лента 40 бои DIY свадба декорација

Оценка на посетителот:

DEN 70.00 -21 %
DEN 88.80
Залиха
Достапно за нарачка

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : (25мм) Стил : Еден Должина : 25 метри/roll Употреба : се Направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани, свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн. ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн.. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. Забелешка : ве Молиме забележете дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Најлон
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Никој
Број На Модел На:
02
Шема:
Полна Боја
Ширина:
25mm

Купувачи како што избираат