.

.

10мм Жолта/црвена/зелена/блу/бела/црна/јасна Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки цевка Изолација обвивка 100 УЛ, АДС

10мм Жолта/црвена/зелена/блу/бела/црна/јасна Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки цевка Изолација

Оценка на посетителот:

DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 100 Метри.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Сертификација : УЛ, АДС сертификација, пожар-retardant стандарди;
На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандард
10мм Кол. Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 100
Дијаметар : 10мм(2/5")
Должина : 100(328 FT)
Темп.Оценка : 125 C
Номинална напон : 600 V
Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .
SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ10.0 10.5±0.5 0.30±0.12
≤5.00
0.6

Карактеристики на предлогот

боја:
Јасно, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Материјал:
PE
Број На Модел На:
10мм
Тип:
Топлина Shrinkable

Купувачи како што избираат