.

.

10pcs 3А 12v за DC Напојување Џек Штекер Женски Панел Планината Конектор 5.5 мм 2.1 mm Приклучок Адаптер 2 Терминал видови со Лешник

10pcs 3А 12v за DC Напојување Џек Штекер Женски Панел Планината Конектор 5.5 мм 2.1 mm Приклучок Адаптер 2

Оценка на посетителот:

DEN 119.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
• Тоа ќе биде потребно 3. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.8 mm потребна. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.5mm за приклучок за DC
• 2 терминал вид-позитивни & негативно
• Монтажа дупка од 7. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Карактеристики :
• Бакар панел монтажа пластика/метал 2.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. )Предмети се испраќаат од кина. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.5 мм x 9mm
• Производ големина : 10мм x 10мм x18mm
• Макс панел длабочина : 3мм
Пакетот вклучува
10 x Напојување Женски Панел Планината Конектор
Единица : mm
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
• Заврши со задните одредување заклучување орев.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
• Бара од вкупно царинење зад панел од 13mm
Спецификации :
• Контакт оценка : MAX 3А 12 V
• Конектор големина : 2.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
022
Примена:
Осветлување
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу

Купувачи како што избираат