.

.

BigBigRoad За BMW 5 серијата 535i 528i 550i 525li f10 e60 e39 е34 gt 520d 530d 525 wifi Автомобил DVR Видео Рекордер dashcam црна кутија

BigBigRoad За BMW 5 серијата 535i 528i 550i 525li f10 e60 e39 е34 gt 520d 530d 525 wifi Автомобил DVR Видео

Оценка на посетителот:

DEN 3359.00 -10 %
DEN 3732.48
Залиха
Достапно за нарачка

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака : 1. Можете рачно да поставите G-Сензор чувствителност од вашиот мобилен телефон. Вграден-во G-Сензор Изградена-во G-Сензор, Зачувување на важни видео кога се сруши,ненадејно сопирање на посебна папка за да се избегне тоа беше overwrote. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поддршка 2 G - 32 G Микро SD картичка . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. автомобил заградата како левата слика покажа. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. за да се избегне грешка и спор ,pls бидете сигурни дека вашиот автомобил заградата пред да нарачате.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за вашата посета и поддршка, се надевам ќе уживате во онлајн шопинг.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.За BMW 5 серијата 525li f10 e60 e39 е34 gt wifi Автомобил DVR Возење Видео Рекордер скриени Инсталација dashcam црна кутија, предна камера Забелешка : важно !!!!! За BMW 5 серијата 525li f10 e60 e39 е34 gt f07 2013 2014 2015 2016 2017 ве Молиме прочитајте го пред да го нарачате. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производ Детали Моќен IC : Novatek 96655 Novatek 96655 да се осигурате дека сте Јамка Снимањето, можете да го наместите видео како фрагмент 1 минута / 3 минути / 5minutes. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. pls проверете сами.0 , 6 парчиња очила камера, носи видео квалитет што го покажа подолу : Поддршка за i OS и Андроид СТАН манипулација Вграден Wi Fi модул, REALTEK RTL8189 ES, може да се види на видео во живо од DVR, или да преземете видео ,споделување на датотеки од DVR на вашиот Андроид телефон или i Phone преку wifi конекција. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Производ Функција Камера Тип на : слободен Камера,155 степен Ултра-wede Визуелна Агол на Екранот : Без Сензор : 5 M sony 322 Сензор 1/3 светлосни сензори површина Снимањето на владата : 1080p 1920*1080 30 рамка/sec 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео сегментација на време : 3 минути/5 минута/10 минута, Снимањето Формат : Retroloop Снимање на Слика : JPG формат на датотека максимална излезна пиксели : 120 Мега Пиксели(4032*3024) Фотографија на Владата : Smega пиксели Y/M/D/H/M : Поддршка Аудио : Микрофон и звучник(ACC)опремени Memorizer : ТФ-картичка suppport 32 GB макс Батерија : Без Јазик : Кинески на англиски јазик G-сензор : Поддршка кога автомобилот судир итни зачувување notto бидат избришани Микрофон : Поддршка на глас снимање Ноќ Rec Режим : Поддршка може да се види lincese плоча & Улица Nampelate во текот на ноќта! Анти-се тресат : Поддршка 24 часа-vechicle следење : Поддршка Циклус снимање : Поддршка 1.

Карактеристики на предлогот

Sd Мемориска Картичка:
Class10 8G ТФ-Картичка, Class10 16G ТФ-Картичка, Нема ТФ-Картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ,AV-Out
Специјални Функции:
Движење Откривање,Циклус на Снимањето,Анти Магла,во Реално Време Надзор,Другите,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Водоотпорен,SD/MMC Картичка,Визија Ноќ,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Микрофон,G-sensor
Траење На Батеријата:
24 ЧАСА
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
GPS logger:
Никој
Слики Сензор:
Sony CCD
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Оригиналниот Пакет:
Yes
Агол На Гледање:
170°
Батеријата:
Никој
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Чипсет Производител:
Novatek
Екранот Размер:
4
Камерата Резолуција:
1920x1080
Бренд Име:
BigBigRoad
Големина На Дисплеј:
НЕМА ЕКРАНОТ

Купувачи како што избираат