.

.

Бесплатен Превозот Topiary Фото Носителот/Место Држачот На Свадба Декорација Партија Церемонијата Материјали

Бесплатен Превозот Topiary Фото Носителот/Место Држачот На Свадба Декорација Партија Церемонијата Материјали

Оценка на посетителот:

DEN 6447.00 -8 %
DEN 7008.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот фабрика директно продажба 100 PCS/МНОГУ Свадба корист seedling Topiary Фото Носителот/Место Карта Носителот
1 lot = 100pcs
Тип : Настан & Партија Материјали
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Повод : Свадба
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Корист
свадба корист : место за држачот
тема : љубов
боја : како се покаже
Неверојатен topiary—секогаш одлична showpiece на исклучително организира градина—е инспирација за оваа драматична Кејт Aspen дизајн. На Topiary Фото Носителот/Место за Држачот ќе донесе истата ангажирање шарм на вашата свадба прием маси. Благородно ќе се издига од добро стокмено, темно-дрво колонист е фино manicured, круг, богат зелени лисја—на уметничките е белег. Секој topiary може да се одржи негува фото на среќен пар или место картичка. Карактеристики и факти :
Градина topiaries доаѓаат во групи од четири
Појавување место картички се вклучени
Мерки 10.2 cm h x 5.1 cm w
Поради природни компоненти во овој производ, се очекува природни варијации во боја и дебелина на стебла
секое пакување во OPP вреќа
Фото како што е подолу :
Ако не ви остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!

Карактеристики на предлогот

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Материјал:
Дрво;Дрвени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Настан & Партија Материјали
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
свадба корист:
placse карта носителот
Mfg Серија Број:
Ангел и Ѓавол

Купувачи како што избираат