.

.

Отворено Karambit нож Обука Ножеви за безбедност без работ досадна сечилото на Нож од Нерѓосувачки челик фиксна сечилото на нож

Отворено Karambit нож Обука Ножеви за безбедност без работ досадна сечилото на Нож од Нерѓосувачки челик фиксна

Оценка на посетителот:

DEN 955.20
Залиха
Достапно за нарачка


Вкупна должина : 16cm
Должина на ножот : 5cm
Сечилото материјал : 420 Нерѓосувачки челик
Рачка материјал : 420 Нерѓосувачки челик
Цврстина 59-60 HRC
Сечилото дебелина : 0.5 cm
Површина : камен изми
Тежина : 140 G
Предности
Без работ на ножот обука нож за да ви помогне брзо да стане еден од ноктот играч. професионални radian дизајн, да обезбеди удобна рачка, висок квалитет на камен миење на површината направи да се чувствуваат поудобно.
во комбинација со билансот на механички дизајн лесно да се прилагодат , а wonderfull пракса алатки за нови играчи.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Swayboo
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
sk013
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Примена:
Обука Ножеви

Купувачи како што избираат