.

.

Симпатична Цвеќиња Белиот Оган Опал & Камења 925 Sterling Silver Печат Булчински Мода Поставува Жените Партија Jewelrys Нас# Големина SF1099

Симпатична Цвеќиња Белиот Оган Опал & Камења 925 Sterling Silver Печат Булчински Мода Поставува Жените Партија

Оценка на посетителот:

DEN 350.00 -39 %
DEN 573.60
Залиха
Достапно за нарачка


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
SF1099
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
слика
Компатибилност:
Полу-скапоцени камења
Функција:
Моден
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
оган опал
Земја на Производство:
Хонг Конг
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат