.

.

Луксузна Гроздобер Антички Сребрен Турски Earring Boho Циганска Beachy Етничка Племенски Фестивал Накит Турски Dangle Капка Earring Жени

Луксузна Гроздобер Антички Сребрен Турски Earring Boho Циганска Beachy Етничка Племенски Фестивал Накит Турски

Оценка на посетителот:

DEN 190.00 -17 %
DEN 228.48
Залиха
Достапно за нарачка


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Легура Обетки големина : L4.5*W2.1cm Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
sunspice ms.
Број На Модел На:
2997-2
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Стил:
Ретро Турски
Earring:
Капка earring
Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат