.

.

кабината филтер за Hyundai Tucson 2.0 , Elantra, 2010 Hyundai ix35,2012 Avante OEM:97133-0q000 #ST100C

кабината филтер за Hyundai Tucson 2.0 , Elantra, 2010 Hyundai ix35,2012 Avante OEM:97133-0q000 ST100C

Оценка на посетителот:

DEN 224.64
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА HYUNDAI
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА HYUNDAI
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16 V 1599 77 4 Coupe 2002-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16 V 1599 79 4 Coupe 2002-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 1975 102 4 Coupe 2002-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 1975 100 4 Coupe 2001-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS 1975 105 4 Coupe 2003-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V6 2656 123 6 Coupe 2002-2009
ЗА HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V6 2656 121 6 Coupe 2007-2009
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.6 1599 79 4 Hatchback 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.6 1599 66 4 Hatchback 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.8 1795 97 4 Hatchback 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.8 1795 98 4 Hatchback 2002-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 1975 104 4 Hatchback 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 1975 102 4 Hatchback 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 CRDi 1991 83 4 Hatchback 2001-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.6 1599 79 4 Салон 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.6 1599 66 4 Салон 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.8 1795 97 4 Салон 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 1975 104 4 Салон 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 1975 102 4 Салон 2000-2006
ЗА HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 CRDi 1991 83 4 Салон 2001-2006
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi 1496 60 3 MPV 2001-2010
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi 1493 75 4 MPV 2004-2010
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT 1493 81 4 MPV 2005-2010
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО СТРАНСКА ВАЛУТА) 1.6 1599 76 4 MPV 2001-2010
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО СТРАНСКА ВАЛУТА) 1.6 1599 66 4 MPV 2002-2005
ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО СТРАНСКА ВАЛУТА) 1.8 1795 90 4 MPV 2001-2010

Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
235
Elantra-Година:
2006,2004,2002,2003,2001,2005
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Другиот Дел Број:
CU2356
Објектот Ширина:
190
Материјал Тип:
филтер хартија
Поставување на Возило:
in
Hyundai Модел:
Elantra
Објектот Висина:
18
Бренд Име:
SAFIL
Производителот Дел Број:
97133-0q000
Осветленост Дел Број:
CU2356
Објектот Тежина:
400G

Купувачи како што избираат