.

.

Нови Квалификувани Куче Ознака Диск Диск Shih Tzu Милениче ID Глеѓ Додатоци Јака Ѓердан Pendant Levert Dropship dig672

Нови Квалификувани Куче Ознака Диск Диск Shih Tzu Милениче ID Глеѓ Додатоци Јака Ѓердан Pendant Levert Dropship

Оценка на посетителот:

DEN 31.00 -26 %
DEN 41.76
Залиха
Достапно за нарачка

Куче Ознака Диск Диск Милениче ID Глеѓ Додатоци Јака Ѓердан Pendant
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1pcs
Тип : Пет ознака
Објектот материјал : Метал
Објектот големина : За 25mm
Мода и прекрасен дизајн
Многу видови на кучиња шема ознаки

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
MOLAVE
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Maltese Куче
Материјал:
Метал
Тип:
домашно милениче ознака
Објектот Големина:
25mm
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој

Купувачи како што избираат