.

.

10New Пристигнување 5mm Дијаметар Змија Синџир од не 'Рѓосувачки Челик Нараквици 8 Должина Со 2 Инчи Екстра Синџир Накит За Мажи и Жени

10New Пристигнување 5mm Дијаметар Змија Синџир од не 'Рѓосувачки Челик Нараквици 8 Должина Со 2 Инчи Екстра

Оценка на посетителот:

DEN 847.00 -7 %
DEN 911.04
Залиха
Достапно за нарачка


Моден Мажите 316 L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија
Должина : 8 Инчи
Ширина : 5mm
Должина:19cm
Материјал : Нерѓосувачки Челик

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Керамички
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Ainicin
Синџир Тип:
нерѓосувачки челик синџир
боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Должина:
8 Inches

Купувачи како што избираат