.

.

5pcs Нов Дизајн Природни Labradorite Виножито Боја на Очи, Облик Pendant Со Кристал го Отвори Накит Конектори

5pcs Нов Дизајн Природни Labradorite Виножито Боја на Очи, Облик Pendant Со Кристал го Отвори Накит Конектори

Оценка на посетителот:

DEN 1244.00 -7 %
DEN 1337.76
Залиха
Достапно за нарачка


Моден DIY накит Одлуки Конектори
Материјал : Labradorite , Кристал
Боја : Боја На Виножито
Големина : 20x38mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
3.8cm
Производ Карактеристики:
кристал поставување
Објектот Ширина:
2cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
Ainicin
Материјал:
Полу-скапоцени камења
боја:
виножито
Материјал:
Labradorite
is_customized:
Yes
Обликот:
око форма

Купувачи како што избираат