.

.

Бесплатен превозот Напад На Титан Shingeki Не Kyojin Sup Легија Врвот Cosplay Одделение Наметка Кејп за Eren Ackerman Armin Леви

Бесплатен превозот Напад На Титан Shingeki Не Kyojin Sup Легија Врвот Cosplay Одделение Наметка Кејп за Eren

Оценка на посетителот:

DEN 496.00 -6 %
DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Големина На Табелата :
XXS : За висина за 150cm
XS : За висина за 155cm
S : За висина за 160cm
М : За висина за 165cm
L : За висина за 170cm
XL : За висина за 175cm
XXL : За висина за 180cm
XXXL : За висина за 185cm
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
напад на титан
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Материјал:
Функција Материјал
Компоненти:
наметка
Знаци:
shingeki не kyojin

Купувачи како што избираат