.

.

Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG 5.0 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови

Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG 5.0 прекривачот Паричник

Оценка на посетителот:

DEN 191.04
Залиха
Достапно за нарачка


Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500 KL ZE500 KG 5.0 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови + Lanyard
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500 KL ZE500 KG 5.0 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Луксузни Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај Материјал : Стп кожа + TPU Боја : 6 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
Компатибилен Бренд:
за Asus
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes

Купувачи како што избираат