.

.

Автомобил Тело Поправка Систем Поправка Алуминиум и Челик Авто Тело 19000

Автомобил Тело Поправка Систем Поправка Алуминиум и Челик Авто Тело 19000

Оценка на посетителот:

DEN 91200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Детали за производот :
Параметар 15000 +18000 Влезен напон 220 V + 380 V Максимална струја 9000 A +6800 A номинална моќност од 1,5 KVA + 24 KVA Полнење напон 60-160 V Capacitance 96000 UF Димензија 1100*750*350mm Тежина 110 KG+50 KG

Карактеристики на предлогот

Објектот Волумен:
96000UF
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Боја Пиштоли
Објектот Ширина:
750cm
Материјал Тип:
високо-квалитетен челик
Објектот Висина:
35cm
Објектот Должина:
110cm
Име На Модел:
19000
Објектот Тежина:
160kg
Специјални Функции:
заварување машина
Бренд Име:
OKEAH
Објектот Дијаметар:
60cm

Купувачи како што избираат