.

.

За TOYOTA Prado FJ150 LED Ангел Очи Светла led лента 2014 година TLZ

За TOYOTA Prado FJ150 LED Ангел Очи Светла led лента 2014 година TLZ

Оценка на посетителот:

DEN 29040.00
Залиха
Достапно за нарачка

Па таму ќе биде 4 светла заедно. И тие можат да изберат да инсталирате со Халоген сијалица или HID Xenon сијалица. Спецификации
1. Кога ќе го вклучите ниска зрак на слаба светлина ќе светне. Боја : Црна Домување.
Предност :
1. Надградите вашиот возило со racing изглед. Стил : LED Глава Светилки. Примачот Име И Презиме :
2. И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.Светилка Тип : Објектив За Проектирање
2.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.LED Глава Светилка
Производ детални слики 1. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над тоа. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка 2 ПАРЧИЊА/картон). И тоа е, исто така, OK (ок) за Десната рака диск.Може да се користи За TOYOTA Prado
5. Телефон за контакт Бр. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот. Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.Тие ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Тоа е игра и приклучокот. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1.
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
Тоа е лесно да се инсталира.
Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба. Сите овие главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобил. Директна замена. Домување е донесен УВ третман
2. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).Напон : 12 V
3. Тоа значи малиот зрак проектор леќа е bi xenon проектор леќа. Превозот адреса :
4. Овие главата светилки се дизајнирани за Левата рака диск. За малиот Зрак се Bi xenon проектор леќа светла. Кога ќе го вклучите здраво зрак, високиот зрак и ниска зрак светлина до заедно како висока светлина.
И тоа може да се обезбеди многу повеќе спаси возна состојба. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7/D2 H Модел; Висок Зрак Сијалица Тип : H7 Модел.
Тоа е игра и приклучокот. Единствената разлика е во светлината на моделот. Состојба : Нова(само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење). ***Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. 2 ПАРЧИЊА/картон
4. Сите овие главата светилки ние го носат во моментов се инсталирани со Халоген сијалица во неговата висока зрак; И таму не е сијалица во својата ниска зрак, или затоа што производителот ги остава дека опции за купувачи. Главата светилки имаат проектор објективот и светлината ќе биде добро фокусирани. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел. Површината стврднување третман
3.Авто Главата Светлина
4.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SuperTuning
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS+PC
Напон:
12V
Година:
2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
14.5kg

Купувачи како што избираат