.

.

FF-3308-8 Преносни Подводни СРЕЌЕН Риболов и Инспекција за Камера Полнење на Батеријата CMD Сензор PAL/NTSC 20 МИЛИОНИ Кабел

FF-3308-8 Преносни Подводни СРЕЌЕН Риболов и Инспекција за Камера Полнење на Батеријата CMD Сензор PAL/NTSC

Оценка на посетителот:

DEN 5459.00 -34 %
DEN 8270.40
Залиха
Достапно за нарачка


Проверете за Повеќе Риба Пронаоѓач Тука!
Следи
Големина на екранот : 3.5 инчен TFT колор Дисплејот формат : 320 RGB x 240 ТОЧКА Видите Агол на ветер : 6 часот Операција температура : -20 ~ 70 ° C, температура на Чување : -30 ~ 80 ° C Системот PAL / NTSC авто. префрлување Електрично напојување : 3.7 V, 4000m A Напон : 100 - 240 V вградена Литиум батерија (со батерија живот до 6-8 часа) Languange : може да бидат избрани на англиски , Јапонски , руски , корејски , германски , француски ,& Кинески Камера
Сензор : CMD ТВ Систем : PAL / NTSC Кабел Должина : 20 МИЛИОНИ (65.62 стапки) (исто Така достапен и на 15 МИЛИОНИ (49.21 стапки) Ефективни : 628 x 586 пиксели Електронски shutter : 1 / 50-1 / 100000 дик Скенирање систем : 2 : 1 interlace Sync систем : внатрешни Резолуција : 420 TV линии Леќа Агол : 2.8 mm / 120 ° Сензор големина : 5.961 mm x 4.276 mm S / N сооднос : Повеќе од 48d B Водоотпорен : IP68 Напојување : DC 3.7 V и ± 10% Операција Температура опсег : -20 ° C - 60 ° C, температура на Чување опсег : -30 ° C - 60 ° C за Видео Влез : 1 Vp-p 75Ω
1 x Рачни Риба Пронаоѓач Следење 1 x 20 МИЛИОНИ Кабел Должина Подводна Камера 1 x Полнач 1 x Автомобил Цигара Приклучок Адаптер 1 x Камера Заградата 1 x англиски Упатството 1 x Гарантен лист Лесен за носење Стандард Пакување Кутија

Карактеристики на предлогот

Моќност:
DC 10-18V
Извор На Енергија:
DC 10V-18V
Sonar Фреквенција:
Два Начини
Откривање Спектар:
0.6-36 Метри
Sonar Покриеност:
120 степени
Бренд Име:
среќа
Јазик:
Англиски
Тип:
подводна камера инспекција
Должина на кабел:
20 МИЛИОНИ (65.62 нозе)
Монитор(големина на Екран):
3.5 инчен TFT колор / Display format
Погледнете Агол ветер:
6 часот
операција температура:
20~70 сте.C
Температура на чување:
-30~80 сте.C
Камерата(ефикасна):
628 x 586 пиксели
Напојување:
DC 3.7 V И ±10%
Број На Модел На:
FF-3308-8
Јазик На Мени:
Англиски, Јапонски, Руски, Корејски, Германски, Француски, & Кинески

Купувачи како што избираат