.

.

целата опкружен RHD посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози 218d Конвертибилна F23 -2014 водоотпорен теписи

целата опкружен RHD посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози 218d Конвертибилна F23 -2014 водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 8986.00 -35 %
DEN 13824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози BMW218d Конвертибилна F23
1.Боја Опис :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
2.Детали за производот :
3.Автомобил модел Опис :
кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
4.5kg
Специјални Функции:
носат-отпор,водоотпорен ,издржлив ,Лесен за чистење,не се лизга
Објектот Должина:
135
Име На Модел:
RHD автомобил патосници
Патосници Тип:
Мат Кожа
228i-Година:
2015,2014
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Ширина:
60
Објектот Висина:
30
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
вештачка кожа
BMW Модел:
228i
Боја избори 1:
Црна
Боја избори 2:
Беж
Боја избори 3:
Браун
Боја избори 4:
Црна со црвени конци
Производ вклучува:
2 реда душеци(4seats патосници)
Вид На Налепница:
предната и задната седишта
Автомобил Направи:
погоден за Десната рака се вози БМВ 218d Конвертибилна F23
Материјал Тип:
микрофибер кожа

Купувачи како што избираат