.

.

Мојата Форма 2017 Мода Розова Мајка Кристално Срце Ѓердан & Приврзоци Голема Кошница за Сестра, Мајка и Ќерка Накит за Семејството Подароци

Мојата Форма 2017 Мода Розова Мајка Кристално Срце Ѓердан & Приврзоци Голема Кошница за Сестра, Мајка и Ќерка

Оценка на посетителот:

DEN 174.00 -19 %
DEN 215.04
Залиха
Достапно за нарачка


Подетални ИНФОРМАЦИИ Pendant Големина : 20mm*20mm; Neckalce Синџир : 45см+5cm extender(18inch)
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно
"Голема sis лил sis мајка" pendant neckalce
Совршен за семејството, ќерки и мајка таму!
Тренди и класичен стил
DIY Накит

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AH110129
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
мојата форма
Pendant Големина:
20mm*20mm
Стил:
Класичен
Функција:
красат
Метална боја:
Родиум Позлатен
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Кристално
камен боја:
Розова, Јасно
Стандард:
Еко-Пријателски
превозот метод:
Бесплатни ePacket или Кина Пост Воздух Mail превозот
Должина:
18 inches

Купувачи како што избираат