.

.

бренд мажите облека мода Autumn Зима 60%Волна тенок мажите долго волна мешавина грб маскирани мажи overcoat јакна бизнис Англија

бренд мажите облека мода Autumn Зима 60%Волна тенок мажите долго волна мешавина грб маскирани мажи overcoat

Оценка на посетителот:

DEN 5520.00
Залиха
Достапно за нарачка


[Ткаењето]
60%Волна И 40%Полиестер
[Поставата]
100% Полиестер

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Ткаенина Тип:
Worsted
Маскирани:
Yes
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер,Волна
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
BASIQUE 27.9966

Купувачи како што избираат