.

.

7MBR15SA120-50 7MBR15SA120 IGBT Модул

7MBR15SA120-50 7MBR15SA120 IGBT Модул

Оценка на посетителот:

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Температурата На Работа:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
7MBR15SA120-50 7MBR15SA120-5 7MBR15SA120 7MBR15SA12 7MBR15SA1 7MBR15SA
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF

Купувачи како што избираат