.

.

Hwavy Кул Mens Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет Момчето Синџир Хривнија Алка трговија на Големо Цена Бесплатен превозот

Hwavy Кул Mens Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет Момчето Синџир Хривнија Алка трговија на

Оценка на посетителот:

DEN 561.00 -10 %
DEN 623.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.99 /парче
Слободен Брод!СЕТ ОД Сребро Унисекс Нерѓосувачки Челик Ткаенината Алка&Ѓердан Накит US$ 19.99 /парче
Модната Панк Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир Мажите Biker Сребро Носорог,Висок Квалитет на Кастинг Алка US$ 32.99 /set
Бесплатен Превозот на Големо 21.50 /парче
Топла Sale1pcs 25g Сребро Нерѓосувачки Челик 3мм Човек Ѓердан,19. Ви благодариме!
Бесплатен Превозот Добар Квалитет 8мм Shinny Сребро Нерѓосувачки Челик Мажите е Двојно Линк Тротоарот Синџир,23.50 /парче
Моден Нов Дизајн 8g Кул Нова Пристигнување Сребро Нерѓосувачки Челик 3мм Ѓердан,19.99 /парче
Бесплатен Превозот! Нови Пристигне Нерѓосувачки Челик Мажи' 6mm Сребро Шупливи Ѓердан 21. Ние брод на светот со Кина Пост воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).5 mm Злато&Црна Нерѓосувачки Челик Силни Мажи Ѓердан&Хривнија US$ 24.99 /парче
Бесплатен Превозот! 64.99 /set
Моден накит ICED ОД МАЖИТЕ 8ММ ROSARY МУШКА ИСУС КРСТОТ СРЕБРЕН ЃЕРДАН 21.99 /парче
Топла Sale1pcs 16g Сребро Нерѓосувачки Челик 2,5 mm Човек Ѓердан,19.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .35" Мажите Спречување на Кубанската Тешки Синџир Хривнија 14mm Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија US$ 19.6" Слободен Брод Кул Накит US$ 7.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
Моден рачно изработени од Нерѓосувачки Челик Закачам Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Мода се Мажи Biker Злато Ајкула Никогаш не Исчезнат US$ 32.6" Слободен Брод Кул Накит US$ 7.6" Врвен Квалитет Mens Момчиња Линк Синџир 100% 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан 4.85"*10мм За Мажи Жени US$ 9.99 /многу
30 парчиња / многу
Топла Продажба 8мм DIY Додатоци Појас од не ' Рѓосувачки Челик Wristband Хривнија Одговара 8мм Слајд Шарм /Слајд Писма US$ 8.66" Должина US$ 20.6", бижутерија US$ 7.99 /парче
Мода и модни додатоци исклучителен подарок титаниум љубители ѓердан n822 челик со синџир Љубители Приврзоци US$ 15.5 g Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик 55cm*8мм Исток Стил Две-тонови Ѓердан US$ 13.6" шарм сребро&црна Нерѓосувачки Челик мажите 7.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
30-45days
e Packet
Слободни
Yes
7-15days (САД)
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
8.66 11MM

Купувачи како што избираат