.

.

Печатени Т-Маица Мажите санта мраз Дневна Мажите tshirt Евтини Цена 100 % Памук, Tee Кошули Возрасни Плус Големина 3XL

Печатени Т-Маица Мажите санта мраз Дневна Мажите tshirt Евтини Цена 100 % Памук, Tee Кошули Возрасни Плус Големина

Оценка на посетителот:

DEN 611.00 -47 %
DEN 1152.00
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!
Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 1-2 димензии помали од Европа, ве Молиме обратете се на
големината форма пред да се купи, Било какви прашања ве Молиме слободно контактирајте со нас!
Големина Форма :
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
2).Вашето задоволство е навистина важно за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :
· 1. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
· 2.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да.
· 4.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
Пакување од 3
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
HU&GH
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Број На Модел На:
12842147-UM
Памук:
100%
Евтини продажба:
мажите т кошула
Бесплатен превозот :
Памук Т Кошули
Маскирани:
No
Сезоната:
Лето
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат