.

.

Цвет Девојки Облека Поставува Година Лето Мода Обичните T-Shirt + 2 парчиња Панталони Девојки Лето Поставен Принцеза Ансамбл Краток Fille

Цвет Девојки Облека Поставува Година Лето Мода Обичните T-Shirt + 2 парчиња Панталони Девојки Лето Поставен

Оценка на посетителот:

DEN 850.00 -23 %
DEN 1104.00
Залиха
Достапно за нарачка


Цвет Девојки Облека Поставува 2016 Година Лето Мода Обичните T-Shirt + 2 парчиња Панталони Девојки Лето Поставен Принцеза Ансамбл Краток Fille

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
TZEEWA
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
ГШ-065
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Должина(cm):
Краток
За сезоната:
Лето
Шема:
Повик
елемент:
Англија Европската
Производ categorg:
Девојка Облека Сет
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Стил:
Американски Стил
Панталони:
Долги панталони
категорија:
девојка облека сет
ткаенина име:
Памук

Купувачи како што избираат