.

.

Biquinis Feminino 2018 Капчиња Бикини костими за капење Бразилецот Лето Жените Завој Бански Секси Костим за Капење Капчиња тајна

Biquinis Feminino 2018 Капчиња Бикини костими за капење Бразилецот Лето Жените Завој Бански Секси Костим за

Оценка на посетителот:

DEN 725.00 -20 %
DEN 906.24
Залиха
Достапно за нарачка


Име на производ : Секси бикини шупливи Боја : Бела, црна Материјал : 100% памук безбедност класа : Класа " Б " (во Директен контакт со кожата производи GB 1841-2010) Не Спецификации : (Рачно ткаени производи, големината на грешка во рок од 3 CM е нормално)
Европски стил секси костим за капење, плажа, море одморалиште од суштинско значење стоки!
Јога спортската долна облека, па ќе имаат повеќе привлечна фигура!
Производи користејќи памук, рака - капчиња за производство, имаат одредена флексибилност, може да се користи генерално 40-60 кг, шупливи поврзана капчиња е, ако сакате да ја сокриете вашата брадавиците, можете да го користите брадавица или ставете невидливи долна облека.
големина на Горниот и долниот дел на градите, разлика биста Половината Колковите тежина Една Големина 16 CM во 96 CM во рок од 42 ~ 70 CM CM 110 G
Секој има различни биста големина , ефектот може да носат поинаку , купувачот на следнава слика :

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Бренд Име:
викторија од malinsa
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
капчиња бикини
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
костим за капење жени:
maillot де bain femme
Biquini:
Бикини
Пливање одговараат за жени:
костим за капење жени
biquinis:
Бразилски Бикини
жените бански:
Saida Praia De
Бразилски Бикини:
костими за капење
костим за капење 2016 година:
traje де bano mujer
Maillot де bain им помогнам на:
costumi da bagno дона 2016 година
Стил:
Капчиња тајна
Големина:
S,M,L

Купувачи како што избираат