.

.

Diy задебелување на храна клип добар квалитет вечера на отворено патување преносни нерѓосувачки челик пикник торта леб скара клип

Diy задебелување на храна клип добар квалитет вечера на отворено патување преносни нерѓосувачки челик пикник

Оценка на посетителот:

DEN 991.00 -34 %
DEN 1501.92
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Тип:
Алатки
Алатка Тип:
Маша
За Бројот:
2
Материјал:
Метал
Функција:
Лесно Се Чисти,Отпорност На Топлина,Не-Стап
По завршувањето:
Не Обложена
Додаток Тип:
Печење Менгеме
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
скара клип

Купувачи како што избираат