.

.

НОВИ LCD Екран Прозорец Дисплеј (Акрилна) Надворешното Стакло ЗА CANON 600D Камера Екран Заштитник +

НОВИ LCD Екран Прозорец Дисплеј (Акрилна) Надворешното Стакло ЗА CANON 600D Камера Екран Заштитник +

Оценка на посетителот:

DEN 264.00
Залиха
Достапно за нарачка

НОВИ LCD Екран Прозорец Дисплеј (Акрилна) Надворешното Стакло ЗА CANON 600 D Камера Екран Заштитник
Прашање?
Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.
Трговија на големо?
Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.
За Нас
Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.
Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници."
Зошто Да Го Одберете Нас?
- Големо искуство
- Брза Услуга
- Обезбедување На Квалитет
- Разумни Трошоци
Гаранција
Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат :
Течни штета
Песок штета
Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DH
Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
No
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
за canon
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Canon

Купувачи како што избираат