.

.

Популарни High-end Накит, Сребрен Ѓердан Позлатен Праска Срце Pendant Ѓердан Накит Најдобри Пријатели Срцето Подароци За Жени

Популарни High-end Накит, Сребрен Ѓердан Позлатен Праска Срце Pendant Ѓердан Накит Најдобри Пријатели

Оценка на посетителот:

DEN 26.00 -49 %
DEN 50.88
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[34929]
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[20980]
[xlmodel]-[custom]-[8888]

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
zy01
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.7*1.2 см
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ZHEGUOYAOLU
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Текстурата на материјалот:
Легура
Технологија на обработка:
Electroplate
Тип:
ѓердан
Стил:
Дами
моделирање:
Срце Облик
Боја:
сребрена
Материјал:
Легура
Должина:
46cm

Купувачи како што избираат