.

.

Yituancar 4Bars 16 LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светло на Предната Решетка Палубата Задните Повеќе Начини Пожарникар Полицијата Светилник за Итни Светилка

Yituancar 4Bars 16 LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светло на Предната Решетка Палубата Задните Повеќе

Оценка на посетителот:

DEN 1546.00 -15 %
DEN 1818.24
Залиха
Достапно за нарачка


Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање.
Ве молиме, напишете correctaddress по вашата исплата во рок од 1-2 dyas ; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, некои бидете сигурни дека тоа е точно.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Стоката ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress.Лесен и едноставен за инсталација Светла со супер зрак дење работи светлина за возење безбедност.000 часа,минимални трошоците за одржување. Можете да не контактирате за било какви прашања, тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас.
Царинските давачки , локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест . Подолг живот LED живот до 50.Во голема мера ја подобрува времето на реакција на идване возачи во incldent. Нормално ,тоа трае 7-20 дена за пристигнување со ЕМС, и трае 3-10 дена од Express.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу!!
Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Атрактивни тенок дизајн и ddjustable стапка која одговара на varlous модели на автомобили.
Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден.
Фото
Нашите производи преку Професионални фотографска опрема во снимање слики, различни клиенти се должи на компјутерски екран во боја параметри, слики и во вид може да биде малку боја разлика, ве молиме купувачите да се обрне внимание. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3stars) или негативни(1-2 ѕвезди) feeback. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби. Тоа е купувачот одговорност , но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми , и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци , тоа ќе биде купувачот одговорност.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.
EMS, DHL, TNT,FEDEX,UPS-от,препорачана Пошта се поддржани. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро бела одговор.
Yituancar 4 Барови 16 LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светло на Предната Решетка Палубата Задните Црвена Сина Повеќе Начини Пожарникар Полицијата Светилник за Итни Светилка
Инструкции :
Флеш Шаблон : Повеќе Отколку Што И Е Еднаква На 20 Начини Да Трепка Со Опција Копчето
Функција : Ова е еден сет на Висока Моќност LED Светла Дење Работи Светла, универзална одговара за било автомобили LED светилка-куќа, ниска потрошувачка на енергија,100% Сосема Нов.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Ако сакате да користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се случи други давачки. Подобрување на вкупните емисии Екстра кул бело зрак го подобрува вкупното изглед на вашиот автомобил Дење работи светлина ја подобрува безбедноста за време на возењето им овозможува на вашиот vehicie да се види во многу подалеку растојанија.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена и Сина
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
16W
Специјални Функции:
LED Автомобил Осветлување,Strobe & Флеш Светилка,Позиција светилка
Име На Модел:
RMC-LED-4D-A
Објектот Дијаметар:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Yituancar
Материјал Тип:
Пластични Домување
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Тежина:
640g
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
На Возилото
Напон:
DC12V
Лер Зрак Тип:
LED СВЕТЛА
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
unversal

Купувачи како што избираат