.

.

Rctimer 24N22P 4114 100T Brushless Gimbal Мотор со Лизга Прстен 5.0 шупливи окното за FPV Трки Летало Mulitrotor Камера Мотор

Rctimer 24N22P 4114 100T Brushless Gimbal Мотор со Лизга Прстен 5.0 шупливи окното за FPV Трки Летало Mulitrotor

Оценка на посетителот:

DEN 3469.92
Залиха
Достапно за нарачка


Rctimer 24 N22 P 4114 100 T Brushless Gimbal Мотор со Лизга Прстен 5.0 шупливи окното за FPV Трки Летало Mulitrotor Камера Моторни Spec.
Модел : GBM4114 HS
Се врти : 100 врти
Купер Жица(mm) : 0.17
Камерата Опсег : 3200g
Столбови : 22
Слотови : 24
Вратило : 5.0 шупливи окно
Тежина : 136g
Моторни Димензии (mm) : 46*30
Ри() : 15.0 ohm Пакет се вклучени : 1 x 100 T Gimbal Brushless Мотор со Лизга Прстен

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
BEEROTOR
Број На Модел На:
GBM4114-СР
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Големина:
46*30mm
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
brushless gimbal мотор
Беспилотни Летала Додатоци:
brushless gimbal мотор

Купувачи како што избираат