.

.

Самовила Опашка Laxus Dreyar Аниме Cosplay Костим arnival Костим целосна set top+панталона+долго палто

Самовила Опашка Laxus Dreyar Аниме Cosplay Костим arnival Костим целосна set top+панталона+долго палто

Оценка на посетителот:

DEN 3024.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше.
За Враќање На Производ
1.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Тоа е околу 15 до 30 дена.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена.
Вашето задоволство е наш приоритет. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Комуникацијата е многу важна. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат.com цел забелешка. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.) Она што го гледате е она што ќе добиете.
Производ Состојба : Нова
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
Место На Потекло : Произведено Во Кина
Овој фустан може да се прилагоди, ако треба и број други може да им даде на мене остави порака под големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Самовила Опашка
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Laxus Dreyar
Стил:
Самовила Опашка
Функција:
wendy marvell
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Фер Опашка

Купувачи како што избираат