.

.

Saim Нови Украсни Камења Симулација Rockery Украсни Аквариум За Риба Резервоарот Смола Украси Аквариум Декорација B0000030650

Saim Нови Украсни Камења Симулација Rockery Украсни Аквариум За Риба Резервоарот Смола Украси Аквариум Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 1714.00 -6 %
DEN 1823.52
Залиха
Достапно за нарачка


Saim Нови Украсни Камења Симулација Rockery Украсни Аквариум За Риба Резервоарот Смола Украси Аквариум Декорација B0000030650

Карактеристики на предлогот

Големина:
L
Тип:
Риба
Бренд Име:
Saim
Тежина:
570g
Материјал:
Смола
Водни Украси Тип:
Декоративни Карпи
Број На Модел На:
B0000030650
Тип:
Риба
Материјал:
Смола
боја:
како Слика
Тежина:
570g

Купувачи како што избираат