.

.

Супер Вредни најголемиот Дел Бамбус чепкалки за заби Овошје Двојна или Еден Остри Заби Стапови Природни Стоматолошки Стапови 1.6*65 Mm 3500 Компјутери/торба

Супер Вредни најголемиот Дел Бамбус чепкалки за заби Овошје Двојна или Еден Остри Заби Стапови Природни Стоматолошки

Оценка на посетителот:

DEN 460.00 -24 %
DEN 604.80
Залиха
Достапно за нарачка

modname=ckeditor Тежина на 360 g или па Околу 3500 парчиња или така
големина 1.6*65 mm ве Молиме кажете ни дали ви треба Некој, двојно остри toothsticks или Б, еден остар toothsticks? во спротивно ние ќе ја испорача стандардно, односно двојно остри toothsticks.
Слика на, двојно остар
Сликата на Б, еден остар

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
toothpick
Материјал:
бамбус
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Чепкалки за заби

Купувачи како што избираат