.

.

30g/торба Задржи Сува Вистински Зелен Мов Декоративни Растенија Вазна Вештачка Трева Свила Цвет Додатоци За Flowerpot Декорација

30g/торба Задржи Сува Вистински Зелен Мов Декоративни Растенија Вазна Вештачка Трева Свила Цвет Додатоци За

Оценка на посетителот:

DEN 126.24
Залиха
Достапно за нарачка


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Имаме сите видови на цветни stamen.повеќето од нив имаат во парк.Па само да стапите во контакт со нас. Ќе добиете задоволни одговор.
мини цел е Многу.ont многу е 30g,ве молиме проверете внимателно
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата за Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
QQ12
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
wuguo
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
is_customized:
Yes
Вид:
вештачки мини DIY цвет
Една кеса:
30g
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет

Купувачи како што избираат