.

.

Најдобра Продажба 6 инчен Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Нож Шпатула Неспокојот Шлаг Мрзнување Засилувач Фондан Тесто Торта Декорација

Најдобра Продажба 6 инчен Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Нож Шпатула Неспокојот Шлаг Мрзнување Засилувач

Оценка на посетителот:

DEN 85.92
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Материјал : не ' рѓосувачки челик,дрвена рачка
4.Боја : Како на сликата покажува.
5.Употреба : L-тип шпатула, криви се справи, ергономски, полесно да го користите, поудобно. Јачина на звук може да се користи за да се направи торта тесто е мазна заврши станот.
Одржување : измијте се со неутрален детергент или топла вода
Употреба : се користи за да се направи мали колачи, или мали курва, итн.
Пакет : 1 * Торта шпатула.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 инч грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Aihogard
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
JJ2252_sh
Функција:
Расположливиот
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Купувачи како што избираат